Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
Online Alışveriş

Hakkımızda

Yapı gereçleri toptan ve perakende satışında yurt içi ve yurt dışında yer aldığı başarılı proje ortaklıklarıyla sektörde adını duyurmayı başarmış CİKA İNŞAAT, başarı odaklı büyümesinin doğal sonucu olarak CK HOME ve CK E-MARKET grup şirketleriyle hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Uzun yıllar sektörde var olmanın getirdiği tecrübe ve taahhüt ettiği işleri zamanında, kaliteli şekilde teslim etmeyi kendine misyon edinmiş alanında uzman ekibiyle, portföyüne her geçen gün daha büyük ve daha kapsamlı yeni projeler eklemeye devam etmektedir.

Projelerin ihtiyaçları doğrultusunda geniş ürün yelpazesiyle toptan ve parkende satışın yanı sıra anahtar teslim tasarım ve uygulama hizmetleriyle müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda yoluna devam eden CİKA İNŞAAT ve bünyesine bağlı hizmet odaklı CK HOME & CK E-MARKET markaları ile sektöründe öncü firmalar arasında olmanın ve kuruluş hedeflerinin çok ötesine geçmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

CİKA İNŞAAT; yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirilen projelerin, çağdaş tasarım ve malzeme beklentisini özenli, akılcı, detay ve ekonomik çözümleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde toptan ya da perakende olarak tedarik eden ve lojistik destek hizmeti sunan çatı markadır.

CK HOME; alanında uzman, yaratıcı uygulama kadrosu ile estetik ve fonksiyonu en iyi şekilde değerlendiren proje tasarımları dahilinde tadilat ve uygulama hizmetini anahtar teslim olarak uygulayan markasıdır.

CK E-MARKET; yapı gereçlerinde sektörde öncü malzeme tedariği sağlayan ve bayiliği üstlenilen markaların ürünlerini, doğrudan son kullanıcıya ulaştırılmasını sağlayan e-ticaret odaklı hizmet markasıdır.

Vizyon - Misyon

Özgün, çözüm odaklı, inovatif, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan vizyonunu 25 yıllık tecrübe ile harmanlayan CİKA İNŞAAT, müşterilerinin ekonomik karlılıklarını da arttırmaktadır.

Her yeni projede mükemmelliği yakalamak için çalışan CİKA İNŞAAT; malzeme temininden anahtar teslim projelere kadar pek çok alanda sonuç odaklı çalışma tutumu sergilemektedir.